Výstava mladý remeselník

Logo výstavy Mladý remeselník         Od roku 1995 SOU stavebné organizuje každoročne predajnú výstavu výrobkov a služieb SOU a SPV - "Mladý remeselník", na ktorej učilištia východoslovenského regiónu prezentujú prácu svojich žiakov. Počas tejto akcie prebieha súčasne aj súťaž zručnosti v odbore stolár, dni otvorených dverí pre výchovných poradcov a žiakov ZŠ, kultúrny program, módne prehliadky, prehliadka remeselnej zručnosti žiakov SOU, súťaž o najkrajší stánok, súťaž o TOP výrobok atď. Široká verejnosť má možnosť zakúpiť si výrobky za prijateľné ceny.
        Počas výstavy v rámci "Dní otvorených dverí" žiaci ZŠ s výchovnými poradcami majú možnosť prezrieť si priestory školy a oboznámiť sa s podmienkami výchovno-vzdelávacieho procesu v SOU.
        Mladý remeselník je veľmi populárny medzi SOU, o čom svedčí fakt, že sa ho každoročne zúčastňuje priemerne 25 učilíšť a na východe republiky nejestvuje žiadna podobná akcia. Medializácia MR je pre SOUs najlepšou reklamou v očiach širokej verejnosti.

V roku 2007 sa plánuje uskutočniť v poradí už jej dvanásty ročník.

Podmienky pre vystavovateľov na výstavu Mladý remeselník, program výstavy a prihlášku si môžete stiahnuť priamo na tejto stránke.

• Pozvánka

• Podmienky pre vystavovateľov

• Program výstavy

• Prihláška